Kontaktujte nás

Kontaktné informácie

Telefónne číslo:

+421 947 927 907

E-mailová adresa:

rezervacie@skupinafollow.sk

Facebook:

/skupinafollow

Instagram:

@skupinafollow

Kontaktný formulár

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom webového formulára. Odpovieme Vám v čo najkratšom čase na Vašu e-mailovú adresu. Ak by ste chceli odpoveď skôr, pozrite sa na odpovede na často kladené otázky nižšie.

Upozornenie: toto nie je rezervačný formulár. Ak máte záujem o vystúpenie skupiny Follow na Vašej udalosti, prosíme, navštívte stránku Ponuka, kde nám poskytnete viac podrobností pre zjednodušenie komunikácie.

Nemáte radi webové formuláre? Napíšte nám email na adresu rezervacie@skupinafollow.sk alebo nám zavolajte na +421 947 927 907.

Často kladené otázky

Ako dlho trvajú vaše vystúpenia a koľko skladieb na nich hrávate?

Trvanie vystúpenia vieme prispôsobiť požiadavkám klienta. Na festivaloch, koncertoch a podobných verejných podujatiach vieme energickú nálož vpratať do 45-tich minút, počas ktorých odohráme 12 až 15 skladieb, no na celovečerných podujatiach vieme playlist roztiahnuť na vyše 50 skladieb vo viacerých hudobno-tanečných vstupoch. V spolupráci s DJ-om vieme zabezpečiť zábavu na celú svadbu alebo ples – až do neskorej noci.

Koľko a akých skladieb obsahuje váš playlist?

Hráme všetko možné, ale predovšetkým zábavové pesničky. Na našom vystúpení nepochybne začujete overené hity ako Sestrička z Kramárov, Lady Karneval či Čardáš Dvoch Sŕdc, no určite nebudú chýbať aj moderné pecky, ako napríklad Horúca Láska alebo Shut Up and Dance. Jedno vám vieme sľúbiť – určite sa Vám to bude páčiť.

Hráte naživo alebo „na playback“?

Jednoslovná odpoveď – naživo. Hranie „na playback“ je praktické v televízii alebo na festivaloch s vysokým počtom vystupujúcich, ktorí sa striedajú v krátkych intervaloch a nie je možné ich spoľahlivo ozvučiť. Na udalostiach, na ktorých má kapela predovšetkým roztancovať a zabaviť publikum, je hranie „na playback“ vyslovene nevhodné. Je pre nás preto veľkou prioritou hrať všetky skladby naživo, bez vopred nahratého či umelo ladeného spevu.

V ktorých regiónoch Slovenska ste schopní vystúpiť?

Sme z Nitry a jej blízkeho okolia, ale hrávame všade možne, predovšetkým však na západnom a strednom Slovensku. Počas nášho pôsobenia sme už koncertovali v desiatkach slovenských okresov a sme otvorení vystupovaniu v celom Nitrianskom, Bratislavskom, Trnavskom, Trenčianskom, Žilinskom i Banskobystrickom kraji a po dohode aj v ostatných krajoch či v susedných štátoch. Vzhľadom na prevažne slovenský repertoár však Follow nie je dobrá voľba pre zahraničné publikum.

Viete odohrať aj tiché akustické vystúpenie vhodné do menších priestorov?

Určite áno. Väčšinu nášho repertoáru máme pripravenú aj v „unplugged“ verzii, ktorá sa môže hodiť do malých miestností, kaviarní či reštaurácií, kde vyššia hlasitosť nie je žiaduca. Na presnej nástrojovej zostave sa dohodneme e-mailom alebo telefonicky – v mnohých prípadoch sa stane, že klient neodhadne charakter miestnosti správne, preto sa na tomto parametri vystúpenia obvykle dohadujeme spoločne s ním.

Ak si vás objednám, musím zabezpečiť aj zvukára?

Vo väčšine prípadov nie. Odpoveď na túto otázku však závisí od toho, na akú udalosť si nás objednávate. V prípade interiérových udalostí v priestoroch s maximálnou kapacitou do 150 hostí pre nás zvukára zabezpečovať nemusíte. Ak si nás však prosíte na udalosť v exteriéri s vyšším počtom divákov, kontaktujte nás a na objednaní zvukára sa dohodneme.

Kde nájdem váš cenník?

Najlepším spôsobom, akým zistíte cenu nášho vystúpenia, je nezáväzná rezervácia termínu, ktorú môžete vytvoriť tu. Postup rezervácie nájdete vyššie. Cena za vystúpenie závisí od množstva detailov, akými sú dĺžka a charakter podujatia, vzdialenosť lokality, záujem o partnerského DJ-a či doplnkové služby, akustický potenciál miestnosti a možnosť využiť tamojšie ozvučenie.

Môžem váš kontaktovať aj inak než formulárom?

Samozrejme. Ak preferujete priamu komunikáciu, neváhajte nám zavolať na telefónne číslo +421 947 927 907 alebo nám napíšte e-mail na adresu rezervacie@skupinafollow.sk. Ak si chcete touto cestou objednať vystúpenie na vašej udalosti, prosíme, nezabudnite uviesť vaše celé meno, telefonický kontakt, druh, dátum a lokalitu udalosti a prípadne ďalšie dôležité podrobnosti.