Kontakt & FAQ

Často kladené otázky

Ak ste v ostatných sekciách webstránky nenašli odpoveď, ktorú ste hľadali, nižšie máme odpovede na najčastejšie kladené otázky od klientov. Ak nenájdete postačujúcu odpoveď, nižšie nájdete aj kontaktný formulár.

Ako dlho trvajú vaše vystúpenia a koľko skladieb na nich hrávate?
Trvanie vystúpenia vieme prispôsobiť požiadavkám klienta. Na festivaloch, koncertoch a podobných verejných podujatiach vieme energickú nálož vpratať do 45-tich minút, počas ktorých odohráme 12 až 15 skladieb, no na celovečerných podujatiach vieme playlist roztiahnuť až na vyše 50 skladieb s hracím časom približne 4 hodiny. V spolupráci s DJ-om vieme zabezpečiť zábavu na celú svadbu alebo ples – až do rána bieleho.

Čo obsahuje váš playlist?
Hráme všetko možné, ale predovšetkým zábavové pesničky. Na našom vystúpení v ňom nepochybne začujete overené hity ako Sestrička z Kramárov, Lady Karneval či Čardáš Dvoch Sŕdc, no určite nebudú chýbať aj moderné pecky, ako napríklad Horúca Láska, Ona Je Taká alebo Shut Up and Dance. Jedno vieme sľúbiť – určite sa Vám to bude páčiť.

Viete odohrať aj tichší akustický koncert vhodný do menších priestorov?
Určite áno. Väčšinu nášho repertoáru máme pripravenú aj v „unplugged“ verzii, ktorá sa môže hodiť do malých miestností, kaviarní či reštaurácií, kde vyššia hlasitosť nie je žiaduca. Na presnej nástrojovej zostave sa dohodneme emailom alebo telefonicky – v mnohých prípadoch sa stane, že klient nesprávne odhadne charakter miestnosti, preto sa na tomto parametri vystúpenia obvykle dohadujeme spoločne s klientom.

Kde sídlite a v ktorých regiónoch Slovenska ste schopní vystúpiť?
Sme z Nitry a jej blízkeho okolia, ale nemáme problém navštíviť ktorýkoľvek slovenský región. Počas uplynulých mesiacov sme už koncertovali v okresoch Komárno, Púchov, Tvrdošín či Poprad – sme teda otvorení klientom po celom Slovensku a v prípade vážneho záujmu aj v Česku.

Kde nájdem váš cenník?
Najlepším spôsobom, akým zistíte cenu nášho vystúpenia na Vašej akcii, je navštívenie stránky Ponuka. Vyberiete si typ akcie, na ktorej chcete, aby sme hrali, vyplníte webový formulár a my sa Vám ozveme s cenovou ponukou. Cena za vystúpenie závisí od množstva detailov, akými sú vzdialenosť lokality, dĺžka a charakter podujatia, akustický potenciál miestnosti a možnosť využiť tamojšie ozvučenie. Nemajte strach, objednávky cez naše formuláre sú nezáväzné.

Ako si vás môžem objednať?
Pre objednanie vystúpenia Vám odporúčame navštíviť stránku Ponuka. Vyberiete si typ akcie, na ktorej chcete, aby sme hrali, vyplníte webový formulár a my sa Vám ozveme s cenovou ponukou a ďalšími informáciami. Postupne si emailom alebo telefonicky povymieňame všetky potrebné informácie a o pár dní, týždňov, či mesiacov sa stretneme na Vašej akcii.

Ak ešte stále nemáte odpoveď...

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom webového formulára nižšie. Odpovieme Vám v najkratšom možnom čase na Vami uvedenú emailovú adresu.

Užitočná poznámka: Ak ste našli odpovede na všetky Vaše otázky a v tejto chvíli chcete prejaviť Váš záujem o vystúpenie skupiny Follow na Vašej akcii, prosíme, navštívte stránku Ponuka, kde nám poskytnete viac podrobností pre zjednodušenie komunikácie.


Nemáte radi webové formuláre? Napíšte nám email na adresu manager@skupinafollow.sk alebo nám zavolajte na +421 902 147 345.