Ples

VEČER NEKONEČNEJ ELEGANCIE, ROKY KRÁSNYCH SPOMIENOK

Tanec, skrytý jazyk každej duše

Veľmi dobre vieme, aké to je. Ples je pre Vás komplikovaným pracovným dňom plným stresu a spoločenskej zodpovednosti, pre Vašich hostí je ale večerom plným radosti a noblesnej zábavy. So skupinou Follow sa však môžete spoľahnúť, že na Vašom plese budete hosťom sami sebe.

Zárukou, že si v tejto veci nevymýšľame a o zábavu sa postaráme s plným nasadením, sú desiatky mimoriadne spokojných klientov a tisíce dosýtosti vytancovaných hostí, pre ktorých sme za viac ako päť úspešných rokov na scéne vyčarovali hromadu zážitkov na celý život.

HUDOBNO-TANEČNÝ ZÁŽITOK NA CELÝ ŽIVOT

Noc plná hudby a tanca

Náš štandardný plesový balík pozostáva z vystúpenia v rozsahu 50 skladieb, ktoré odpálime v štyroch tanečných vstupoch dĺžky približne 40 minút. Vždy sa však riadime harmonogramom plesu – radi mu prispôsobíme počet, dĺžku i čas vstupov a v prípade kratšieho hrania aj znížime cenu.

V repertoári nechýbajú slovenské a české pecky od interpretov ako Karol Duchoň, Polemic či Karel Gott, ale ani celosvetovo známe hity od zahraničných umelcov ako Elvis Presley, Gipsy Kings či Kool & The Gang. Počas plesu tiež nepochybne zaznejú plesové klasiky aj ľudové piesne.

VŽDY PROFESIONÁLNI — ALE BLÁZNIVÍ, KEĎ SA TO ŽIADA

My nie sme hudba, my sme šou

Interakcia s publikom je pre nás kľúčová. Vaši hostia rozhodne nie sú len pasívnymi divákmi, naopak, sú neoddeliteľnou súčasťou našich vystúpení. Radi si s nimi počas hrania zahráme spievaciu minihru, necháme ich tlieskať naše rytmy či tancovať naše choreografie, alebo medzi nich zídeme z pódia s nástrojmi, ktoré by v našich rukách nikdy nečakali.

Taktiež sme otvorení spolupráci s ostatnými pozvanými umelcami. Či už ide o hudobný sprievod úvodného speváckeho vystúpenia alebo bláznivú choreografiu pre skvelú atmosféru na plese, stačí, že nám dáte vedieť.

NAJLEPŠÍ DOPLNOK K ŽIVEJ KAPELE

Overený partnerský DJ

Už od roku 2021 spolupracujeme s viacerými profesionálnymi DJ-mi, s ktorými na svadbe vytvoríme jeden hudobný celok. Ak by ste chceli Vašu tanečnú zábavu po skončení vystúpenia skupiny Follow natiahnuť až do rána bieleho, máme pre Vás parádne tipy na ešte parádnejších DJ-ov. 

Okrem samotného DJ-a pre Vás a Vašich hostí radi zabezpečíme aj ďalšie potrebné aj voliteľné služby – profesionálne ozvučenie, osvetlenie, fotografa či automatickú fotobúdku. Stačí, ak nám popri nezáväznej rezervácii dáte vedieť aj o Vašom záujme o niektoré z týchto služieb.

NECHÁME SI POVEDAŤ

Priorita – spokojnosť Vašich hostí

Uvedomujeme si, že perfektná zábava nie je o tom, čo a ako hráme, ale o tom, ako to interpretujeme. Snažíme sa vytvoriť nezabudnuteľný zážitok, ktorý sa natrvalo zapíše do pamätí vašich hostí. Tí vďaka nemu v budúcnosti opäť prejavia záujem o zakúpenie lístka na Váš ples. Dávame si záležať na tom, aby sme zo všetkých odohratých plesov odchádzali s pocitom: „Tak tí vyzerali naozaj spokojne, bavili sa ako bezstarostné malé deti.

A dobrá správa na záver: všetky naše rezervácie sú nezáväzné. Neváhajte sa nám preto ozvať prostredníctvom webového formulára nižšie a my vám na uvedenú e-mailovú adresu do 24 hodín pošleme cenovú ponuku aj so všetkými detailami, o ktorých by ste mali vedieť. Rezervácie prijímame zatiaľ len na rok 2024, no voľných termínov u nás pre najbližšiu plesovú sezónu zostalo už len niekoľko – rezervujte si preto ten Váš čo najskôr.

„Odporúčam všetkými desiatimi... po včerajšom plese v Topoľčanoch som neskutočne milo prekvapená a vytancovaná.“

— Katarína J., hostka 14. ročníka Reprezentačného plesu mesta Topoľčany

Nezáväzná rezervácia termínu


Nemáte radi webové formuláre? Napíšte nám e-mail na adresu rezervacie@skupinafollow.sk alebo nám zavolajte na +421 947 927 907.