Firemný večierok

NAJKRAJŠÍ PRACOVNÝ DEŇ V ROKU

Skvelá firma si zaslúži prvotriedny entertainment

Nemožno pochybovať o tom, že výber správneho dodávateľa zábavy pre dlho a dôsledne plánovaný firemný večierok môže z obyčajného každoročného eventu spraviť večer, na ktorý budú všetci ešte dlho spomínať s úsmevom na tvári.

Zárukou fantastickej zábavy na vašom večierku sú desiatky mimoriadne spokojných klientov. Skvelú atmosféru sme už vyčarovali na eventoch firiem Samsung SDS, Slovenské elektrárne, Kardiocentrum Nitra, SMRC Automotive Solutions či Tatry Mountain Resorts. 

VY ROZHODUJETE, MY ZABÁVAME

Program ako na mieru pre vás

To, ako dlho by na vašom firemnom večierku mala hrať ideálna kapela, viete najlepšie vy – preto si radi necháme povedať a zostavíme pre vás ten najlepší playlist. Či už odpálime jeden hodinový vstup plný energie, alebo vystúpenie natiahneme na štyri vstupy pre zábavu na celý večer, to je len a len na vás.

Náš repertoár pozostáva zo slovenských a českých peciek od interpretov ako I.M.T. Smile, Karol Duchoň, Polemic či Michal David, a tiež celosvetových hitov od zahraničných umelcov ako Elvis Presley, Imagine Dragons, Gipsy Kings či Queen. Za spomenutie dozaista stojí aj niekoľko kusov rezkých ľudových piesní.

POTICHU A POTME TO NIE JE ONO

Technika – ozvučenie a osvetlenie

Vysoká kvalita nemusí mať za každých okolností vysokú cenu. Našim klientom sa snažíme šetriť náklady tam, kde je to možné. Preto ponúkame okrem jedinečného umeleckého výkonu aj profesionálne ozvučenie a osvetlenie – k nášmu vystúpeniu za bezkonkurečne symbolický príplatok.

S našou technikou sme schopní plnohodnotne ozvučiť a osvetliť priestory s maximálnou kapacitou približne 150 osôb (bez ohľadu na obsadenosť v deň eventu). Do priestorov s vyššou kapacitou vieme prenajať výkonnejšiu techniku, prípadne vám odporučíme spoľahlivého externého dodávateľa.

NAJLEPŠÍ DOPLNOK K ŽIVEJ KAPELE

Overený partnerský DJ

Už od roku 2021 spolupracujeme s viacerými profesionálnymi DJ-mi, s ktorými na eventoch tvoríme jeden hudobný celok. Ak zatiaľ nemáte objednaného vlastného, ponúkame Vám možnosť vybavenia DJ-a na vašu svadbu vo výhodnom balíku spolu s vystúpením skupiny Follow, živým hraním pri obrade či ďalšími službami, akými sú akt starejšieho či automatická fotobúdka.

Všetci naši partnerskí DJ-i sa budú starať o vašu zábavu aj po skončení vystúpenia skupiny Follow – až do rána. Pripomíname však, že prítomnosť nášho partnerského DJ-a nie je podmienkou nášho vystúpenia.

NECHÁME SI POVEDAŤ

Priorita – spokojnosť klienta a hostí

Uvedomujeme si, že prvotriedny entertainment nie je o tom, čo a ako hráme, ale o tom, ako to interpretujeme. Snažíme sa vytvoriť nezabudnuteľný zážitok, ktorý sa natrvalo zapíše do pamätí vašich hostí hneď vedľa názvu vašej firmy, s ktorým si ho budú vždy asociovať.

Interakcia s publikom je pre nás kľúčová – hostia nie sú len pasívnymi divákmi, ale súčasťou našich vystúpení. Dávame si záležať na tom, aby sme zo všetkých odohratých eventov odchádzali s pocitom: „Tak tí vyzerali naozaj spokojne, bavili sa ako bezstarostné malé deti.

A dobrá správa na záver: všetky rezervácie sú nezáväzné. Neváhajte sa nám preto ozvať prostredníctvom formulára nižšie a my vám na uvedenú e-mailovú adresu do 24 hodín pošleme cenovú ponuku aj so všetkými detailami, o ktorých by ste mali vedieť. Tešíme sa na spoluprácu!

„Kapelu sme mali na našich podujatiach už niekoľkokrát a vždy sa postarali o skvelú zábavu. Sú to výborní muzikanti a oceňujem najmä ich profesionálny prístup a bezproblémovú komunikáciu. Odporúčam na akúkoľvek akciu!“

— Katarína Š., naša dlhoročná klientka

Nezáväzná rezervácia termínu


Nemáte radi webové formuláre? Napíšte nám e-mail na adresu rezervacie@skupinafollow.sk alebo nám zavolajte na +421 947 927 907.