Narodeninová oslava

VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENINÁM!

Tridsať? Štyridsať? Päťdesiat? Na tom predsa nezáleží

Veľké narodeninové oslavy sú jednými z mála dní, počas ktorých sa zíde celá rodina a priatelia s jedným záujmom na jedno miesto – zablahoželať oslávencovi k okrúhlinám a spraviť nielen jemu/jej, ale aj sebe radosť zo života.

Vo Follow si dávame záležať na tom, aby bola tá radosť taká veľká, akú si ju oslávenec/-kyňa a pozvaní hostia dlhé roky priali. Dôkazom sú desiatky mimoriadne spokojných klientov vrátane jubilantov a jubilantiek rôzneho veku, ale aj mladomanželov či hostí na plesoch.

NEZABUDNUTEĽNÁ NÁLOŽ ENERGIE

Párty na celý večer a noc

Náš štandardný narodeninový balík pozostáva z vystúpenia v rozsahu 50 skladieb, ktoré odpálime v štyroch tanečných vstupoch dĺžky približne 40 minút. Vždy sa však riadime preferenciami klienta – počet či dĺžku vstupov prispôsobíme jeho predstave a v prípade kratšieho hrania znížime cenu.

V repertoári nechýbajú slovenské a české pecky od interpretov ako Karol Duchoň, I.M.T. Smile, Horkýže Slíže či Michal David, ale ani celosvetovo známe hity od zahraničných umelcov ako Elvis Presley, Imagine Dragons, Gipsy Kings či Queen. Počas večera tiež nepochybne zaznie aj niekoľko ľudových piesní.

NIE SME LEN MUZIKANTI, SME PARTYMEJKRI

Byť členom kapely nie je len o hraní

Aj keď to tak v očiach mnohých ľudí vyzerá, samotné hranie tvorí len polovicu našej práce. Druhá polovica pozostáva predovšetkým zo prinesenia a pripravenia potrebnej techniky, vrátane všetkých nástrojov, odposluchov, ozvučenia a osvetlenia. Bez toho sa jednoducho nezaobídeme.

Dobrou správou pre vás však je, že na vašu narodeninovú oslavu nemusíte objednávať žiadnu ozvučovaciu firmu ani technikov – všetko potrebné technické zázemie pre vás privezieme, nastavíme a po skončení opäť odnesieme. Získate tak kompletný narodeninový zábavový balíček za skvelú cenu.

NAJLEPŠÍ DOPLNOK K ŽIVEJ KAPELE

Overený partnerský DJ

Už od roku 2021 spolupracujeme s viacerými profesionálnymi DJ-mi, s ktorými na vašej oslave vytvoríme jeden hudobný celok. Ak zatiaľ nemáte objednaného vlastného, ponúkame Vám možnosť vybavenia DJ-a vo výhodnom balíku spolu s vystúpením skupiny Follow. Okrem DJ-ov pre vás tiež radi vybavíme aj ďalšie umelecké služby – napríklad fotografa alebo fotobúdku.

Všetci naši partnerskí DJ-i sa budú starať o vašu zábavu aj po skončení vystúpenia skupiny Follow – až do rána. Pripomíname tiež, že prítomnosť nášho partnerského DJ-a nie je podmienkou nášho vystúpenia.

NECHÁME SI POVEDAŤ

Priorita – spokojnosť celej rodiny

Dávame si záležať na tom, aby sme z každej odohratej narodeninovej oslavy odchádzali s pocitom: „Tak tí vyzerali naozaj spokojne, bavili sa ako bezstarostné malé deti.“ Práve preto u nás majú posledné slovo práve zákazníci – jubilant a jeho/jej najbližšia rodina.

Nemáte radi nejakého interpreta alebo skladbu a želáte si, aby nezaznela? Chcete, aby sme vám pri prípitku zahrali Živio, alebo Veľa šťastia-zdravia? Potešili by ste sa skladbe na želanie? Nebojte sa nám to povedať, radi vám vyhovieme všade tam, kde sa to dá.

A dobrá správa na záver: všetky naše rezervácie sú nezáväzné. Neváhajte sa nám preto ozvať prostredníctvom webového formulára nižšie a my vám na uvedenú e-mailovú adresu do 24 hodín pošleme cenovú ponuku aj so všetkými detailami, o ktorých by ste mali vedieť. Termínov je každým dňom menej a menej – rezervujte si preto ten váš čo najskôr.

„Ďakujeme skupine Follow, že boli súčasťou nášho veľkého dňa! Lepšiu kapelu sme si naozaj vybrať nemohli! Ďakujeme za skvelý a profesionálny prístup, úžasnú atmosféru počas celého dňa a kopec srandy s vami. Skupinu Follow odporúčame všetkými dvadsiatimi, zabavili všetky vekové kategórie a všetci sme boli nesmierne spokojní. Ďakujeme vám!“

— Dominika B., naša tohtoročná klientka

Nezáväzná rezervácia termínu


Nemáte radi webové formuláre? Napíšte nám e-mail na adresu rezervacie@skupinafollow.sk alebo nám zavolajte na +421 947 927 907.