Svadba

JEDNODŇOVÝ ZÁŽITOK, CELOŽIVOTNÉ SPOMIENKY

K najlepšej svadbe patrí tá najlepšia zábava

Svadobný deň je v živote mladých aj starších ľudí jedným z najdôležitejších dní a málokto si ho nezapamätá do konca svojho života. Preto je pre nás nesmierne dôležité, aby sme vám, snúbencom, urobili vo váš veľký deň čo najväčšiu radosť a spravili z neho najlepší zážitok v živote. Je to deň, ktorým oficiálne odštartujete svoju spoločnú manželskú cestu.

Zárukou, že na vašej svadbe bude o zábavu postarané tak, ako na tej z vašich snov, sú desiatky mimoriadne spokojných klientov vrátane ženíchov a neviest a už päť úspešných rokov na scéne.

NEZABUDNUTEĽNÁ NÁLOŽ ENERGIE

Párty na celý večer a noc

Náš štandardný svadobný balík pozostáva z vystúpenia v rozsahu päťdesiatich skladieb, ktoré na svadbe odpálime v štyroch tanečných vstupoch dĺžky približne 40 minút. Vždy sa riadime harmonogramom novomanželov a dĺžku jednotlivých vstupov vieme regulovať podľa ich požiadaviek.

V repertoári nechýbajú slovenské a české pecky od interpretov ako Karol Duchoň, I.M.T. Smile, Horkýže Slíže či Michal David, ale ani celosvetovo známe hity od zahraničných umelcov ako Elvis Presley, Imagine Dragons, Gipsy Kings či Queen. Počas večera tiež nepochybne zaznie aj niekoľko ľudových piesní.

SLZY ŠŤASTIA NA KRAJÍČKU

Živá hudba pri svadobnom obrade

Okrem celovečernej zábavy na tanečnom parkete ponúkame aj príplatkovú doplnkovú službu Živá hudba pri svadobnom obrade. Môžete si vybrať tri až štyri skladby buď z nášho starostlivo pripraveného zoznamu, alebo aj z vlastnej knižnice vašich obľúbených love-songov.

Tie vám zahráme v akustickej zostave spev + klavír + akustická gitara pri príchode ženícha, svedkov, družičiek a nevesty, pri výmene prstienkov a podpisovaní svadobnej zápisnice a po slávnostnom skončení svadobného obradu. Všetko podľa predchádzajúcej dohody s vami.

NAJLEPŠÍ DOPLNOK K ŽIVEJ KAPELE

Overený partnerský DJ

Už od roku 2021 spolupracujeme s viacerými profesionálnymi DJ-mi, s ktorými na svadbe vytvoríme jeden hudobný celok. Ak zatiaľ nemáte objednaného vlastného, ponúkame Vám možnosť vybavenia DJ-a na vašu svadbu vo výhodnom balíku spolu s vystúpením skupiny Follow, živým hraním pri obrade či ďalšími službami, akými sú akt starejšieho či automatická fotobúdka.

Všetci naši partnerskí DJ-i sa budú starať o vašu zábavu aj po skončení vystúpenia skupiny Follow – až do rána. Pripomíname však, že prítomnosť nášho partnerského DJ-a nie je podmienkou nášho vystúpenia.

NECHÁME SI POVEDAŤ

Priorita – spokojnosť novomanželov

Dávame si záležať na tom, aby sme zo všetkých odohratých svadieb odchádzali s pocitom: „Tak tí vyzerali naozaj spokojne, bavili sa ako bezstarostné malé deti.“ Práve preto u nás majú posledné slovo práve zákazníci – novomanželia.

Nemáte radi nejakú skladbu alebo interpreta a želáte si, aby nezaznela? Máte na svadbe veľa hostí zo zahraničia a chcete, aby zaznelo viac zahraničných skladieb? Má v deň vašej svadby niekto z vašich pozvaných hostí narodeniny a máme mu zahrať „Veľa šťastia-zdravia“? Nebojte sa nám to povedať, radi vám vyhovieme všade tam, kde sa to dá.

A dobrá správa na záver: všetky naše rezervácie sú nezáväzné. Neváhajte sa nám preto ozvať prostredníctvom webového formulára nižšie a my vám na uvedenú e-mailovú adresu do 24 hodín pošleme cenovú ponuku aj so všetkými detailami, o ktorých by ste mali vedieť. Termínov je každým dňom menej a menej – rezervujte si preto ten váš čo najskôr.

„Najlepšia kapela, akú sme si mohli na svadbu vybrať! Chalani boli úplne skvelí, vyhoveli aj našim požiadavkám, ktoré sme mali mimo ich playlistu, všetci hostia sa bavili a chválili ich. Spravili výbornú zábavu, boli veľmi ochotní, priateľskí, proste TOP! Mrzí nás len, že svadbu nemôžeme mať častejšie, aby sme ich mohli znova zavolať... odporúča 11 z 10 svadobčanov. Ďakujeme!“

— Eliška a Tomáš S., naši minuloroční klienti

Nezáväzná rezervácia termínu


Nemáte radi webové formuláre? Napíšte nám e-mail na adresu rezervacie@skupinafollow.sk alebo nám zavolajte na +421 947 927 907.