Svadba

Celovečerný program presne podľa Vášho priania

Deň, na ktorý nikdy nezabudnete – jeden z najdôležitejších vo Vašom živote. Bude pre nás potešením, stať sa jeho súčasťou a splniť Vaše požiadavky do poslednej bodky. 

Náš svadobný balík pozostáva z vystúpenia skupiny Follow a DJa, s ktorým vytvoríme jeden hudobný celok. Repertoár kapely je zložený z takmer päťdesiatich najväčších svadobných hitov, ktoré vyčarujú úžasnú atmosféru a urobia Vašu svadbu nezabudnuteľnou – na základe Vašich požiadaviek ho však môžeme upraviť tak, aby ste vo Váš vysnívaný deň boli maximálne spokojní. Vo vstupoch s počtom i dĺžkou podľa dohody sa počas večera strieda živá hudba s reprodukovanou, aby bolo o zábavu postarané bez zbytočného ticha.

Ak stále váhate, navštívte našu fotogalériu alebo si pozrite niektoré z našich videí, ktoré Vás presvedčia, že Follow je rozumná voľba pre Váš veľký deň.

Ak máte záujem o kapelu Follow na Vašej svadbe, prosíme, kontaktujte nás prostredníctvom webového formulára nižšie. Odpoveď Vám zašleme na uvedený email v najkratšom možnom čase.


Nemáte radi webové formuláre? Napíšte nám email na adresu manager@skupinafollow.sk alebo nám zavolajte na +421 902 147 345.