Ponuka vystúpení

Rezervujte si termín Vašej udalosti

Nižšie si vyberte druh udalosti, na ktorú si chcete objednať vystúpenie. Všetky rezervácie sú nezáväzné. V ďalšom kroku vyplníte a odošlete webový formulár, na ktorý Vám do 24 hodín odpovieme. Podrobnejší postup online rezervácie je uvedený nižšie.

Event

Hudba na tancovanie aj na počúvanie pre firemné akcie, teambuildingy, narodeninové oslavy či stužkové

Ples

Program na celú noc plnú skvelej tanečnej hudby a jedinečnej spoločenskej noblesy

Svadba

Celonočný program v prípadnej spolupráci s DJ-om a starejším presne podľa priania mladomanželov

Koncert

Energická nálož slovenskej aj svetoznámej hudby pre festivaly, jarmoky a ďalšie kultúrne podujatia

Tematický večer

Od fašiangov cez Halloween až po Vianoce – program s prispôsobeným repertoárom, štýlom aj vzhľadom

Iná udalosť

V podstate čokoľvek iné, čo bude podľa spoločnej dohody v našich muzikantských silách

Desať dôvodov, prečo si vybrať skupinu Follow

Vyše stodvadsať odohratých udalostí

Za štyri roky na scéne, z toho dva covidové, máme za sebou viac ako 120 svadieb, plesov, osláv a koncertov a každú sezónu ich máme v kalendári viac a viac.

Množstvo pozitívnych recenzií

Z doterajších klientov by nás viac ako 90 percent* ohodnotilo piatimi hviezdičkami a v prípade organizovania ďalšej udalosti objednalo ešte raz.

Skutočne živá hudba

Kto chce na svojej udalosti živú hudbu, zaslúži si, aby bola naozaj živá. Všetci členovia hrajú v skupine Follow naživo – a nikdy to nebude inak.

Žánrovo rozmanitý repertoár

V playliste máme desiatky popových a rockových skladieb od slovenských, českých aj zahraničných interpretov, ale aj približne tucet ľudových piesní.

Kvalitne spracované aranžmány

Všetci sme muzikanti srdcom i dušou. Do každej skladby, ktorú hráme, sa snažíme vniesť niečo zo seba, vďaka čomu sú naše vystúpenia originálne a nezabudnuteľné.

Prispôsobivosť Vašim podmienkam

Je nám jasné, že nie je zákazník ako zákazník. Každého jedného berieme ako to najcennejšie, čo máme, a snažíme sa mu vyhovieť všade tam, kde sa dá.

Rýchla a seriózna komunikácia

Na všetky rezervácie a otázky sa snažíme odpovedať čo najskôr. Dávame si záležať, aby to netrvalo viac ako 24 hodín. Ani cez víkendy a sviatky.

Partnerskí DJ-i a doplnkové služby

Vďaka spolupráci s ďalšími talentovanými umelcami ponúkame zákazníkom aj ďalšie služby  – šetríme im tým peniaze aj kopu času stráveného nad e-mailami.

Profesionálne technické vybavenie

Pri našom vystupovaní používame kvalitnú a spoľahlivú techniku, vďaka čomu sa vieme na rozdávanie umeleckých zážitkov pripraviť už za niekoľko desiatok minút.

Kvalita zodpovedajúca cene

Vyše 80 percent* klientov, ktorým sme hrali na udalosti, očakávalo nižšiu kvalitu za vyššiu sumu. Našťastie to je presne naopak.

* Na základe dotazníka spokojnosti, ktorý novým klientom posielame po skončení udalosti.

Ako postupovať pri rezervácii?

1. Vyberte si druh udalosti (tu)

Môžeme Vám prísť zahrať na svadbu, narodeninovú oslavu, festival, firemnú akciu, teambuilding, halloweensku párty, vlastne úplne na hocičo.

2. Vyplňte a odošlite formulár

Všetky rezervácie sú nezáväzné. Ak je Vami zvolený termín voľný, na e-mailovú adresu zadanú vo formulári Vám do 24 hodín doručíme cenovú ponuku.

3. Spoznajte dostupné možnosti

V cenovej ponuke nájdete všetky detaily týkajúce sa možností vystúpenia kapely aj partnerského DJ-a. Vyberte si také, ktoré Vám vyhovujú.

4. Ak si nie ste istí, opýtajte sa

Ak si s čímkoľvek týkajúcim sa hudby na Vašej svadbe neviete rady, pokojne sa na nás obráťte s otázkami. Všetky sa Vám pokúsime čo najskôr zodpovedať.

5. Potvrďte Vašu rezerváciu

Keď už budete poznať odpoveď na všetky otázky, potvrďte rezerváciu Vášho termínu. Tá zostáva nezáväznou až dovtedy, kým ju nepotvrdíte*.

6. V prípade zmien nás kontaktujte

Podmienky zrušenia dohodnutého termínu Vám poskytneme ešte pred jeho definitívnou rezerváciou. V prípade nutných zmien sa vieme dohodnúť.

* Ak sa k cenovej ponuke nevyjadríte približne do desiatich dní, oslovíme Vás znovu. V prípade pokračujúcej neresponzívnosti termín opäť uvoľníme.

Často kladené otázky

Ako dlho trvajú vaše vystúpenia a koľko skladieb na nich hrávate?

Trvanie vystúpenia vieme prispôsobiť požiadavkám klienta. Na festivaloch, koncertoch a podobných verejných podujatiach vieme energickú nálož vpratať do 45-tich minút, počas ktorých odohráme 12 až 15 skladieb, no na celovečerných podujatiach vieme playlist roztiahnuť až na 50 a viac skladieb s hracím časom približne štyri a pol hodiny. V spolupráci s jedným z našich partnerských DJ-ov vieme zabezpečiť zábavu na celú svadbu, ples či firemný večierok – až do rána bieleho.

Koľko a akých skladieb obsahuje váš playlist?

Hráme všetko možné, ale predovšetkým zábavové pesničky. Na našom vystúpení nepochybne začujete overené hity ako Sestrička z Kramárov, Lady Karneval či Čardáš Dvoch Sŕdc, no určite nebudú chýbať aj moderné pecky, ako napríklad Horúca Láska alebo Shut Up and Dance. Jedno Vám vieme sľúbiť – určite sa Vám to bude páčiť.

Hráte naživo alebo „na playback“?

Jednoslovná odpoveď – naživo. Hranie „na playback“ je praktické v televízii alebo na festivaloch s vysokým počtom vystupujúcich, ktorí sa striedajú v krátkych intervaloch a nie je možné ich spoľahlivo ozvučiť. Na udalostiach, na ktorých má kapela predovšetkým roztancovať a zabaviť publikum, je hranie „na playback“ vyslovene nevhodné. Je pre nás preto veľkou prioritou hrať všetky skladby naživo, bez vopred nahratého či umelo ladeného spevu.

V ktorých regiónoch Slovenska ste schopní vystúpiť?

Sme z Nitry a jej blízkeho okolia, ale nemáme problém navštíviť ktorýkoľvek slovenský región. Počas uplynulých mesiacov sme už koncertovali v okresoch Holíč, Lučenec, Tvrdošín či Kežmarok – sme teda otvorení klientom po celom Slovensku a v prípade záujmu aj v susedných štátoch. Vzhľadom na prevažne slovenský repertoár však Follow nie je dobrá voľba pre zahraničné publikum.

Viete odohrať aj tiché akustické vystúpenie vhodné do menších priestorov?

Určite áno. Väčšinu nášho repertoáru máme pripravenú aj v „unplugged“ verzii, ktorá sa môže hodiť do malých miestností, kaviarní či reštaurácií, kde vyššia hlasitosť nie je žiaduca. Na presnej nástrojovej zostave sa dohodneme e-mailom alebo telefonicky – v mnohých prípadoch sa stane, že klient neodhadne charakter miestnosti správne, preto sa na tomto parametri vystúpenia obvykle dohadujeme spoločne s ním.

Ak si vás objednám, musím zabezpečiť aj zvukára?

Vo väčšine prípadov nie. Odpoveď na túto otázku však závisí od toho, na akú udalosť si nás objednávate. V prípade interiérových udalostí s uzavretou spoločnosťou pre nás zvukára zabezpečovať nemusíte, pretože na akciách tohto druhu sa vieme kvalitne ozvučiť aj svojpomocne. Ak si nás však prosíte na udalosť v exteriéri s vyšším počtom divákov, kontaktujte nás a na objednaní zvukára sa dohodneme.

Kde nájdem váš cenník?

Najlepším spôsobom, akým zistíte cenu nášho vystúpenia na Vašej akcii, je nezáväzná rezervácia termínu. Postup rezervácie nájdete o niekoľko riadkov vyššie, tesne nad sekciou s často kladenými otázkami. Cena za vystúpenie závisí od množstva detailov, akými sú dĺžka a charakter podujatia, vzdialenosť lokality, záujem o partnerského DJ-a či doplnkové služby, akustický potenciál miestnosti a možnosť využiť tamojšie ozvučenie.

Môžem váš kontaktovať aj inak než formulárom?

Samozrejme. Ak preferujete priamu komunikáciu, neváhajte nám zavolať na telefónne číslo +421 947 927 907 alebo nám napíšte e-mail na adresu rezervacie@skupinafollow.sk. Ak si chcete touto cestou objednať vystúpenie na Vašej udalosti, prosíme, nezabudnite uviesť Vaše celé meno, telefonický kontakt, druh, dátum a lokalitu udalosti a prípadne ďalšie dôležité podrobnosti.