Ples

Noc plná hudby pod taktovkou spoločenskej noblesy

Plesová elegancia so zábavou plnou energickej hudby. Od valčíkov cez čardáše a ľudovky až po modernú tanečnú hudbu. Vám i Vašim hosťom prinesieme noblesu tejto spoločenskej akcie.

Náš svadobný balík pozostáva z vystúpenia skupiny Follow a DJ-a, s ktorým vytvoríme jeden hudobný celok. Repertoár kapely je zložený z takmer päťdesiatich hitov, ktoré vyčarujú úžasnú atmosféru a Vám aj hosťom zapíšu do pamätí nezabudnuteľný zážitok. Vo vstupoch s počtom i dĺžkou podľa dohody (obvykle štyri a štyri 40-minútové bloky) sa počas večera strieda živá hudba s reprodukovanou, aby bolo o zábavu postarané bez zbytočného ticha.

Ak stále váhate, navštívte našu fotogalériu alebo si pozrite niektoré z našich videí, ktoré Vás presvedčia, že Follow je rozumná voľba pre Váš ples.

Ak máte záujem o skupinu Follow na Vašom plese, prosíme, kontaktujte nás prostredníctvom webového formulára nižšie. Odpoveď Vám zašleme na uvedený e-mail v najkratšom možnom čase.


Nemáte radi webové formuláre? Napíšte nám email na adresu rezervacie@skupinafollow.sk alebo nám zavolajte na +421 947 927 907.