Svadba

Celovečerný program presne podľa Vášho priania

Svadobný deň je jedným z najdôležitejších dní v živote mladých aj starších ľudí a málokto si ho nezapamätá do konca svojho života. Preto je pre nás prioritou, aby sme zo svadobného dňa vyťažili čo najviac a spravili z neho najlepší zážitok v živote manželov, ktorí týmto dňom oficiálne štartujú svoju spoločnú cestu.

Náš štandardný svadobný balík pozostáva z vystúpenia skupiny Follow v rozsahu 50 skladieb, ktoré vieme odpáliť v štyroch dlhších alebo piatich kratších vstupoch. Medzi ne patria slovenské aj české pecky od interpretov ako Polemic, Karol Duchoň, Vidiek či Michal David, ale aj celosvetovo známe hity od zahraničných umelcov ako Elvis Presley, Maroon 5, Elton John či Queen.

Skupina Follow spolupracuje aj s viacerými profesionálnymi DJ-mi, s ktorými na svadbe vytvorí jeden hudobný celok. Ak zatiaľ nemáte objednaného vlastného, ponúkame Vám možnosť vybavenia DJ-a na Vašu svadbu vo výhodnom balíku. Všetci naši partnerskí DJ-i sa budú starať o Vašu zábavu aj po skončení vystúpenia skupiny Follow, až do rána bieleho – alebo dokedy len budete chcieť.

Ak stále váhate, navštívte našu fotogalériu alebo si pozrite niektoré z našich videí, ktoré Vás presvedčia, že skupina Follow je rozumná voľba pre Váš veľký deň.

A dobrá správa na záver – všetky naše rezervácie sú nezáväzné. Neváhajte nám preto napísať prostredníctvom webového formulára nižšie a my Vám na uvedenú e-mailovú adresu do 24 hodín pošleme cenovú ponuku aj so všetkými detailami, o ktorých by ste mali vedieť. Radi by sme Vám však pripomenuli, že termínov na rok 2023 pomaly ale isto ubúda – rezervujte si preto ten Váš čo najskôr.


Nezáväzná rezervácia termínu


Nemáte radi webové formuláre? Napíšte nám email na adresu rezervacie@skupinafollow.sk alebo nám zavolajte na +421 947 927 907.