Vianočný koncert

NAJLEPŠÍ VÝBER PRE AKÚKOĽVEK VEREJNÚ UDALOSŤ

Jedna kapela, nekonečné možnosti

Bez ohľadu na to, či produkujete letný festival, hľadáte hudbu na sídliskový jarmok, organizujete súťaž vo varení kapustnice alebo koordinujete obecné slávnosti, muzikanti z Follow pre vás a vašich návštevníkov radi zabezpečia produkciu rôzneho charakteru a dĺžky podľa vášho želania.

Zárukou, že na vašom evente bude o zábavu postarané presne tak, ako ste si vždy priali, je viac ako stoštyridsať mimoriadne spokojných klientov. Za štyri úspešné roky na scéne sme už boli súčasťou udalostí ako Festival Živé sochy, Vianočné mestečko v Nitre či Staroturiansky jarmok.

VAŠA PREDSTAVA MÁ U NÁS VŽDY ZELENÚ

Na počúvanie aj do tanca

Pre verejné eventy máme pripravené nespočetné množstvo hracích variantov. Náš repertoár obsahuje približne 70 skladieb rozličného charakteru, ktoré vieme podľa potreby povyberať do jednotlivých hracích vstupov.

Náš starostlivo zostavený playlist môžeme odohrať v celku, alebo ho rozdeliť na dva, tri, štyri, päť a za určitých podmienok aj šesť vstupov. Tieto vstupy môžu v závislosti od vášho želania a od ich vopred dohodnutého trvať od 15 až do 60 minút. Nižší počet kratších vstupov pre vás, prirodzene, znamená nižšiu cenu. Postačí, keď nás vopred oboznámite s vašou predstavou.

NAMIEŠAŤ TEN SPRÁVNY PLAYLIST JE PSYCHOLOGICKÁ ALCHÝMIA

Repertoár overený rokmi hrania

Nezáleží na tom, či si u náš objednáte atmosférické hranie, aby mali vaši hostia čo najpríjemnejší večer, alebo je vaším cieľom efektívne roztancovať celé námestie. Na správny výber skladieb máme po vyše stovke hraní akýsi vnútorný cit.

V repertoári nechýbajú slovenské a české pecky od interpretov ako Karol Duchoň, Polemic, Elán či Horkýže Slíže ani celosvetové hity od zahraničných umelcov ako Elvis Presley, Gipsy Kings či Queen. V prípade potreby však máme v talóne aj tunajšie i zahraničné slaďáky od I.M.T. Smile aj Eda Sheerana, ale aj overené netanečné klasiky od Mekyho Žbirku i Bryana Adamsa.

POTICHU A POTME TO NIKDY NEBUDE ONO

Technika – ozvučenie a osvetlenie

Vysoká kvalita nemusí mať za každých okolností vysokú cenu. Našim klientom sa snažíme šetriť náklady tam, kde je to možné. Preto ponúkame okrem jedinečného umeleckého výkonu aj profesionálne ozvučenie a osvetlenie – k nášmu vystúpeniu za bezkonkurečne symbolický príplatok.

S našou technikou sme schopní plnohodnotne ozvučiť a osvetliť interiéry s maximálnou kapacitou približne 150 osôb a exteriéry približne do 250 metrov štvorcových. Pre väčšie priestory môžeme prenajať výkonnejšiu techniku, prípadne vám odporučíme spoľahlivého externého dodávateľa.

NECHÁME SI POVEDAŤ

Vaša spokojnosť je našou prioritou

Uvedomujeme si, že prvotriedny entertainment nie je o tom, čo a ako hráme, ale o tom, ako to interpretujeme. Snažíme sa vytvoriť nezabudnuteľný zážitok, ktorý sa natrvalo zapíše do pamätí všetkých zúčastnených. 

Interakcia s publikom je pre nás kľúčová – naši diváci sú vždy neoddeliteľnou súčasťou našich vystúpení. Dávame si záležať na tom, aby sme zo všetkých odohratých eventov odchádzali s pocitom: „Tak tí vyzerali naozaj spokojne, bavili sa ako bezstarostné malé deti.“ Práve preto u nás majú vždy posledné slovo naši klienti – oni sú tí, ktorí nás dostali tam, kde sme teraz.

A dobrá správa na záver: všetky naše rezervácie sú nezáväzné. Neváhajte sa nám preto ozvať prostredníctvom formulára nižšie a my vám na uvedenú e-mailovú adresu do 24 hodín pošleme cenovú ponuku aj so všetkými detailami, o ktorých by ste mali vedieť. Rezervácie prijímame na roky 2023 aj 2024.

„Ak hľadáte kapelu na hocijaký event, svadbu, stužkovú, firemnú akciu... ruku do ohňa dám za túto kapelu. Brutál, akú zábavu vedia urobiť.“

— Sandra H., naša viacnásobná klientka a dlhoročná fanúšička

Nezáväzná rezervácia termínu


Nemáte radi webové formuláre? Napíšte nám e-mail na adresu rezervacie@skupinafollow.sk alebo nám zavolajte na +421 947 927 907.